Męczy Cię kaszel? Wybierz naturalny Balsam Jerozolimski Bonifratrów

Dolegliwości układu oddechowego można leczyć naturalnie. Jednym z polecanych produktów na infekcje jest Balsam Jerozolimski od zakonu Bonifratrów.

 

Cenne składniki aktywne zawarte w roślinach pomagają w redukcji wielu dolegliwości. Są one wykorzystywane również w infekcjach układu oddechowego. Starannie skomponowane zioła pozwalają na zmniejszenie objawów jak kaszel, katar, ból gardła. Aby poprawić swoje samopoczucie w okresie przeziębienia, grypy, warto wypróbować Balsam Jerozolimski Bonifratrów, który dostarcza do organizmu ziołową moc natury!

 

Czym jest Balsam Jerozolimski Bonifratrów?

Zakon Braci Bonifratrów od wieków zajmuje się naturalnym ziołolecznictwem. Także dzisiaj zakony na całym świecie kultywują tę tradycję, dostarczając prozdrowotne produkty bazujące na wartościowych ziołach.

 

Wśród wielu produktów znajdujących się w apteczce natury Braci Bonifratrów znajduje się Balsam Jerozolimski. Jest to ziołowy syrop, który powstaje na bazie starannie wyselekcjonowanych roślin o cennych składnikach wspomagających działanie układu oddechowego.

 

Receptura Balsamu Jerozolimskiego Braci Bonifratrów

W Balsamie Jerozolimskim Bonifratrów znajdują się starannie dobrane zioła, które wykazują działanie prozdrowotne, pomagając w leczeniu dolegliwości dotykających układu oddechowego – gardła, krtani, oskrzeli, płuc.

 

Znajdują się nich między innymi składniki jak podbiał i porost islandzki, które wykazują działanie osłaniające i nawilżające, lipa i bez czarny dla działania napotnego, dziewanna, która pomaga w odkrztuszaniu, balsamowiec mirry, który ma działanie przeciwzapalne i antyseptyczne, pelargonia, która pomaga w zwalczaniu infekcji i ma właściwości przeciwwirusowe, sosna, która wykazuje działanie przeciwzapalne i rozszerzające drogi oddechowe.

 

Dodatkowo składniki, jakie zawiera Balsam Jerozolimski Bonifratrów, pomagają w poprawie pracy układu odpornościowego, dlatego organizm może szybciej zwalczyć infekcję, a także zmniejsza się ryzyko ponownego zachorowania.

 

Gdzie kupić oryginalny Balsam Jerozolimski Bonifratrów?

Prozdrowotny syrop jak Balsam Jerozolimski Bonifratrów jest obecnie oferowany przez wielu producentów – zakony Bonifratrów. Stąd też poszczególne receptury mogą różnić się pomiędzy sobą swoimi składnikami.

 

Oryginalny Balsam Jerozolimski Bonifratrów można zakupić w aptece albo w sklepie zielarskim prowadzącym sprzedaż produktów bonifraterskich. Także można zamawiać je bezpośrednio w sklepach należących do zakonów – sklepy internetowe dają dostęp do szerokiej gamy produktów. Mieszkańcy miast, w których działają zakony, mogą często kupować produkty w sklepach stacjonarnych.