Etykiety termiczne na butelki

Mówiąc o przerwie termicznej butelek, odnosi się to do wyjątkowego procesu, który pomaga pozbyć się bakterii i wirusów z żywności. Przerwanie termiczne ma miejsce, gdy ciepło z tworzywa sztucznego wchodzi w kontakt z wewnętrzną powierzchnią żywności. Wytworzone ciepło ma rozerwać zewnętrzną powłokę i umożliwić kontakt wewnętrznej warstwy żywności z powietrzem. Spowoduje to reakcję chemiczną, która ma zabić bakterie lub wirusy.

Dlaczego nazywa się to przerwą termiczną butelek?

Polimery termoplastyczne są zwykle podgrzewane do określonej temperatury, a następnie rozkładane na mniejsze kawałki. Gdy te kawałki są mniejsze niż oryginalne tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane, są następnie łączone z powietrzem. Połączone kawałki tworzywa sztucznego, które zostaną podgrzane do odpowiedniej temperatury, są następnie używane jako etykiety głowicy termicznej do taśmy termicznej.

Istnieje wiele firm, które używają taśmy termicznej do znakowania swoich produktów. Te etykiety https://ragsy.pl/kategoria-produktu/butelki-termiczne/ z głowicą termiczną na te butelki mogą być łatwo przyszyte przez pracowników firmy. Służą również do pakowania różnego rodzaju towarów, np. Paczek z frytkami i innych produktów. Taśma termiczna może być również używana do zapisywania plakietek z nazwiskami, etykiet adresowych, numerów telefonów i innych rzeczy.

Etykiety z głowicą termiczną butelek są również dostępne w różnych kolorach. Do wyboru biały, przezroczysty, żółty lub różowy. Te wybory kolorów pozwalają dopasować taśmę termiczną do rodzaju produktu, na którym została nadrukowana. Na przykład, jeśli drukujesz etykietę produktu na małą plastikową butelkę, prawdopodobnie chciałbyś uzyskać kolor niebieski. Ponadto znaczniki głowicy termicznej są również dostępne w różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb możesz wybierać pomiędzy dużymi i małymi rozmiarami.

Same etykiety są zwykle wykonane z wysokiej jakości taśmy termicznej. Istnieje jednak kilka opcji do wyboru. Jedną z opcji jest zakup plastikowych etykiet wykonanych z winylu. Chociaż te plastikowe etykiety mogą wyglądać bardzo podobnie do etykiet termicznych, w rzeczywistości są wykonane z innego materiału. Dlatego warto pomyśleć dwa razy o zainwestowaniu w nie. Etykiety termiczne są znacznie trwalsze niż etykiety plastikowe, dlatego nie zaleca się stosowania etykiet termicznych wykonanych z winylu.

Oprócz drukowania etykiet termicznych można je również zamawiać w odmianach z nadrukiem. Istnieje kilka sklepów internetowych, które oferują tego rodzaju usługi. Możesz po prostu przejrzeć opcje oferowane przez te witryny, aż znajdziesz odpowiednią cenę dla wybranych etykiet. Niektóre firmy internetowe oferują nawet bezpłatną wysyłkę zamówień powyżej określonego limitu. Dlatego zdecydowanie powinieneś sprawdzić wszystkie dostępne opcje przed podjęciem decyzji.