USG 3D – gdzie zrobimy w Warszawie?

Coraz więcej kobiet rezygnuje z tradycyjnego USG i stawia na USG w trójwymiarze. Gdzie jednak można wykonać takie badanie w Warszawie? Gdzie możemy liczyć na fachowe wsparcie? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

USG 3D – co to za badanie?

Zanim przejdziemy do określenia, gdzie można wykonać USG 3D, warto ustalić, co to za badanie. Co skrywa się pod pojęciem USG 3D? Trzeba przyznać, że to prawdziwa innowacja wśród badań prenatalnych. USG 3D daje rzeczywisty obraz płodu. Na początkowych etapach ciąży można sprawdzać wielkość maleństwa, czy określić termin przewidywanego porodu. Jednak około 20 tygodnia

to badanie pozwala sprawdzić, czy u dziecka nie występują żadne wady wrodzone. Można zatem śmiało powiedzieć, że USG 3D jest najlepszym sposobem na sprawdzenie stanu zdrowia malucha, jak również odpowiednie przygotowanie się do jego porodu.

USG 3D – gdzie w Warszawie wykonywane są tego typu badania?

Wydawać by się mogło, że USG 3D da się wykonać wszędzie, gdzie przyjmuje https://ginekolog-warszawa.pro/. Jednak nie jest to takie oczywiste, jak by się mogło wydawać. USG 3D to zupełna innowacja, na którą po prostu wiele placówek medycznych nie stać. Dlatego kobiety, które zdecydują się USG 3D, mogą przeżyć rozczarowanie, gdy okaże się, że w publicznej placówce zdrowia tego typu badań się nie robi. To jednak nie oznacza, że trzeba rezygnować z dokładnej diagnostyki. Na rynku znajdziemy również takie placówki, w których USG 3D to jedno z najczęściej wykonywanych badań. Na pewno do takich placówek zaliczyć można te, które przyjmują pacjentki prywatnie.

USG 3D – gdzie możemy liczyć na fachowe wsparcie?

Aby zapewnić sobie najlepsze wsparcie w diagnostyce prenatalnej, warto stawiać na profesjonalne placówki medyczne. Właśnie w tych profesjonalnych placówkach można liczyć na krótki czas oczekiwania na wizytę, szybkie wykonanie badania oraz wsparcie ze strony najlepszego fachowca. Tym samym każda kobieta, która zdecyduje się na wsparcie prywatnego gabinetu ginekologicznego, może być spokojna o dalszy los swojego maluszka, bo nad jego rozwojem będzie czuwać wykwalifikowana osoba.