trenbolon -jak działa i do czego się go stosuje

Trenbolon – co to jest?

Trenbolon jest anabolicznym sterydem, który powoduje spektakularne efekty w postaci przyrostu masy mięśniowej. Produkt ma zdolności bardzo silnego wiązania się do receptorów androgenowych, które zlokalizowane są na określonych komórkach ciała, a głównie na mięśniach. Normalnie funkcję „włącznika” dla rozwoju tkanki mięśniowej działa testosteron, bo to właśnie z myślą o nim powstały receptory – białka powierzchniowe, które mają tak przygotowaną budowę cząsteczkową, by główna domena budowy testosteronu, potrafiła się w nią wpasować, indukując w ten sposób rozwój tkanki mięśniowej. Takie połączenie – testosteron – receptor androgenowy stanowi dla organizmu informację, że należy zwiększyć ilość mięśni szkieletowych, bo organizm ciężko pracuje. Tak, tak… w warunkach fizjologicznych to nic innego, jak wysiłek fizyczny jest w stanie taką informację zainicjować. W warunkach pracy, uaktywnia się testosteron, włączający funkcję rozbudowy. Jeśli jednak, brakuje tego hormonu lub receptory dla testosteronu są źle wykształcone, co zdarza się bardzo często, niemożliwy staje się przyrost tkanki mięśniowej, nawet jeśli organizm ciężko pracuje, zdrowo się odżywia, rezygnuje z używek. Fenotyp niezdolny do zwiększenia masy mięśniowej, cechuje się stosunkowo wysokim trendem w społeczeństwie, dlatego też bardzo możliwe, że i Ty do niego należysz.

Trenbolon kontra testosteronu

Trenbolon działa niczym zastępca testosteronu. Wygląda niby podobnie, ale jego domena główna jest znacznie bardziej plastyczna, niż ta, którą ma naturalny ludzki testosteron. Z uwagi na elastyczność i nieograniczone możliwości modyfikowania konformacji trenbolonu, jego domena znacznie łatwiej wejdzie w przeznaczone dla testosteronu miejsce i wywoła ten sam efekt, albo i mocniejszy! Włączając receptor androgenowy w mięśniach, stymuluje komórki mięśniowe do podziałów – mitoz, sprzyja ich rozrostowi i powstawaniu nowych organelli, nowych jąder komórkowych wraz z replikowanym DNA i nowych mitochondriów – wszystkich składników niezbędnych do budowy tkanki mięśniowej. Wystarczy regularne stosowanie specyfiku i odrobina ćwiczeń fizycznych, bo doprowadzić do sylwetki kulturysty, któremu nie oprze się żadna kobieta! 

Wiedz, że trenbolon jest stosowany w medycynie z racji tego, że ma ogromny potencjał do leczenia chorób krwi! Skoro stosują go lekarze, farmaceuci, nie może być więc, w znacznym stopniu szkodliwy! Zgodnie z zamysłem lekarzy, ma leczyć najcięższe choroby!

Trenbolon – jak działa?

Trenbolon umożliwia wzmożoną syntezę białek. Tym samym, produkowany jest materiał, do powstawania mięśni. Właściwie, jeśli, materiał już jest, wystarczy upakować go we włókna, pęczki i odłożyć do mięśni, by te, pokaźnie wyglądały. Dzięki temu, masa mięśniowa, szybko może się zwiększyć. Istnieje jednak, o wiele więcej korzyści wynikających z przyjmowania trenbolonu. Chodzi o to, że specyfik wzmaga zagęszczanie kości, przeciwdziałając osteoporozie, zwłaszcza u kobiet. Stosując ten produkt, wiedz, że zwiększy się Twój apetyt! Ale spokojnie… Nie przytyjesz, a nawet przeciwnie – schudniesz! Jak to możliwe? To bardzo proste! Stosując trenbolon, Twoje mięśnie będą potrzebowały ogromnych ilości energii, zwłaszcza jeśli, zamierzasz ćwiczyć. Energię mięśnie mogą pozyskać z rozkładu tłuszczów, zgromadzonych w warstwie podskórnej. Trenbolon powoduje zwiększenie ilości lipaz, które działając wewnątrz adipocytów, upłynniają tłuszcze, które stopniowo uwalniane są do krwioobiegu, skąd wędrują do wątroby. Ta, z kolei, jest „matką metabolizmu”, ponieważ potrafi rozłożyć krople tłuszczu na płynne substraty, które wraz z krwią dopłyną do mięśni, gdzie odpowiednie struktury przerobią je. oczywiście po szeregu skomplikowanych reakcji łańcuchowych, na ATP – adenozinotrifosforan, który umożliwi mięśniom szkieletowym pracę nieprzerwaną z powodu braku dostawy ATP. Mięśnie będą pracowały bardzo wydajnie, a treningi nie chamsko się nie zamanifestują w postaci bólu i sztywności. Skoro, dostawy energii są stałe, nie ma szans na beztlenowe oddychanie, czyli kwas mlekowy nie powstaje, a to powoduje, że zakwasy nie powstają. Również, mikrouszkodzenia mięśni są dość szybko regenerowane, znacznie szybciej niż normalnie. Nieprzerwana dostawa tlenu, sprawna praca mięśni, predysponują włókna mięśniowe do rozwoju, do rozbudowy komórek, zwiększenia ilości ich organelli i powstawania nowych komórek mięśniowych. W pierwszej kolejności zadziałają zatem czynniki mitotyczne – podziałowe komórek. Aparaty Golgiego komórek już istniejących zwiększą swą pracę, by sprawnie grupować i wysyłać białka w odpowiednie miejsca. Potem wytworzą się nowe mitochondria – „opiekunowie” wszystkich przemian mięśniowych. To one decydują o ilości energii, o możliwościach mięśni, o ich sprawnej działalności oraz determinują powstawanie nowych komórek. Co więcej, trenbolon sprzyja odkładaniu azotu w mięśniach. To bardzo ważne, ponieważ aż 17% mięśni to azot. Jego utrata sprzyja procesom katabolicznym, czyli niepożądanym tu rozkładom białek. Stosując trenbolon, masz pewność, że ta sytuacja nie zaistnieje.

Wiedz, że trenbolon to również środek działający jak erytropoetyna – EPO, zwiększa ilość krwinek czerwonych, co rzutuje na większe dotlenienie wszystkich tkanek i ich lepszą pracę. Działa nie tylko rozwojowo na mięśnie, ale i wspomaga pracę mózgu. Stosując zatem, trenbolon, jesteś nie tylko wspaniałym sportowcem z nieograniczonymi możliwościami, ale i istnym geniuszem! Spróbuj rozwiązać trudne zadania matematyczne z pomocą trenbolonu! Spróbuj nauczyć się wiersza na pamięć! Pójdzie łatwo, szybko i przyjemnie! Trenbolon ma szczególny potencjał!

Stosowanie egzogennego czynnika IGF-1 prowadzi do zwiększenia ilości jąder w komórkach mięśni. Wskazuje to jednoznacznie na to, że niebawem powstaną nowe komórki mięśniowe. Jądro, to „głowa” każdej komórki, od jądra zależą podziały komórkowe i z uwagi na to, że jest w nim zamknięta helisa DNA, odpowiada za wszystko co się w nich dzieje. Stosując trenbolon masz pewność, że niebawem wzrośnie masa Twoich mięśni, a poza tym, zainicjowane zostaną nowe procesy podziałowe. Tłuszcz zniknie w mgnieniu oka i zastąpią go piękne, wielkie mięśnie. Każdy mięsień potrzebuje kalorii do życia. Im więcej zatem mięśni, tym mniej tłuszczu! To już jest potwierdzone naukowo! Będziesz wyglądał jak istny samiec alfa, któremu nikt nie podskoczy!

Katabolizm a anabolizm

Jeśli oodchudzasz isę, ograniczając spożycie kalorii, a przy tym nie ćwiczyć, chudniesz w pierwszej kolejności nie z tłuszczu, a z mięśni. Białkowe włókna mięśniowe są dla organizmu łatwiejszym pożywieniem, aniżeli tłuszcz. Dlatego też, organizm niszczy mięśnie i żywi nimi ważne czynnościowo komórki ciała. Trenbolon znacznie zmienia tę przykrą właściwość ciała. Po prostu buduje mięśnie, aktywuje odkładanie w nich białka i sprzyja napływowi substancji odżywczych! Ot, cały fenomen! Stąd, trenbolon hamuje procesy kataboliczne, a wzmaga anaboliczne! Nowe mięśnie żywią się natomiast zalegającym tłuszczem, który zostanie przetworzony na organelle dla pięknych mięśni!

Trenbolon – równowaga anaboliczna w organizmie!

Trenbolon działając w synergii z hormonem wzrostu, znanym jako IGF-1 umożliwia nieprawdopodobnie szybki przyrost tkanki mięśniowej. Organizm wykazuje zbyt małe ilości hormonu działającego jak nasz trenboln, dlatego też, należy go aplikować od zewnątrz. Hormon wzrostu działa w ten sposób, że wyłapuje aminokwasy, umożliwia szybkie odczytanie i wykorzystanie informacji genetycznej zapisanej w łańcuchu DNA do produkcji białek. Powoduje to wzrost objętości i masy mięśni szkieletowych. Efekty lipolityczne, czyli związane z rozkładem tkanki tłuszczowej związane są z zaangażowaniem cyklazy adenylowej, co pośrednio wpływa też na rozwój mięśni.

Trenbolon najpierw uruchamia wspomnianą cyklazę adenylową,która syntezuje znowóż cAMP (adenozyno-3′,5′-monofosforan), który jest niczym włącznik procesów rozbudowy mięśni. cAMP powoduje też glikogenolizę w mięśniach i umożliwia natychmiastowe wykorzystanie produktów reakcji do pozyskania energii. Dzięki temu, mięśnie mogą pracować na „najwyższych obrotach” wcale się przy tym nie męcząc i nie uszkadzając. 

Trenbolon zapobiega wilczemu głodowi, ponieważ stabilizuje procesy redukcji cukru. Innymi słowy, po prostu glikemia nie spada tak szybko, jak dzieje się to zazwyczaj. Twój apetyt, jest zatem, ograniczony!

Ponieważ, trenbolon wpływa na Ośrodkowy Układ Nerwowy (OUN) i zwiększa wydzielanie dopaminy, ułatwia zasypianie i wprowadza w dobry humor. 

Trenbolon ma działanie mitogenne, działa podobnie do erytropoezy. Tym samym, więcej jest erytrocytów, krwinek czerwonych, które są dostarczycielami tlenu do komórek. Hem, zawarty w samym centrum krwinki czerwonej, działa jak magnes na życiodajny tlen. Lepiej dotlenione tkanki, są lepiej dożywione, lepiej oczyszczone, zawierają więcej substancji odżywczych, wspierających budowę mięśni, a Ty masz więcej siły, efektywniej ćwiczysz, a Twoja siłownia może trwać w nieskończoność!

Trenbolon – dla sportu i dla zdrowia! Zobacz, gdzie jeszcze znalazl zastosowanie!

  • tegulacja procesu odpowiadającego za powstawanie szpiku w anemii hipoplastycznej. Nowy szpik może powstać wyłącznie z uwzględnieniem prób biotechnologicznych. Bez interwencji specjalistów, z samą iniekcją związku, próby te okazują się być nadaremne. Trenbolon niesie jednak, nadzieję dla osób chorych na ciężką białaczkę.
  • reguluje wzrost u dzieci, które mają zaburzone procesy wzrostu, np. na skutek niskowzrosłości bądź akromegalii. Trenbolon wiąże się z IGF-1, wzmagając jego działanie. Co ważne, oprócz wzrostu, zagęszczeniu ulegają kości, tkanka mięśniowa rozwija się, a więc, zachowany jest pełen rozwój organizmu!
  • zwiększenie apetytu i masy ciała u osób wycieńczonych chorobą onkologiczną i anoreksją bądź nałogiem.
  • przyspieszenie rozwoju cech płciowych, u osób, u których na skutek ciężkich wad genetycznych, cechy płciowe rozwijają się z opóźnieniem lub nie rozwijają się wcale.
  • leczenie autoimmunologicznego zapalenia stawów (gościec) i osteoporozy. Trenbolon powoduje zwiększenie masy kostnej, a więc, powoduje, że jest więcej „kości w kości”. 
  • umożliwia szybki powrót do zdrowia osobom borykającym się z ciężkimi chorobami, jak np. nowotwory. Ponieważ powoduje szybki przyrost masy mięśniowej, nawet oosoba przewlekle chora, leżąca może zwiększyć masę ciała.

Trenbolon – dawkowanie, skutki uboczne

Pierwsza dawka trenbolonu powinna wynosić od 30 do 50 mg. Nie powinno się przyjmować większych ilości, zwłaszcza jeśli, jest się początkującym użytkownikiem. Dawka max. nie powinna przekraczać 100 mg. Produkt dostępny jest w postaci iniekcji, w mięśnie, tak, by trenbolon jak najszybciej mógł zadziałać we właściwym miejscu. Ponieważ, produkt jest kilkakrotnie razy silniejszy niż testosteron, nie ma potrzeby natychmiastowego zwiększania dawek. Zalecamy trzymać się zaleceń producenta.

Skutki uboczne sprowadzają się do obniżenia poziomu trijodotyronininy (T3), hormonu tarczycowego, odpowiadającego m.in za procesy metaboliczne, dlatego też, w trakcie suplementacji, zaleca się przyjmowanie tego hormonu, w dawce 25 mg. Ponadto, warto pomyśleć o suplementacji witamin z grupy B. Do skutków ubocznych należy uporczywy, napadowy kaszel, wzmożona potliwość, możliwa nadpobudliwość i bezsenność. Osoby borykające się z chorobami serca, chorobami układu krążenia, powinny skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, celem uzgodnienia właściwej dawki.